Menukaart
Gezellig uit eten bij Brasserie Delfland
Iedereen is van harte welkom om bij Brasserie Delfland te komen genieten van een heerlijke lunch of diner. Of je nu gegolfd hebt of niet. Of je nu met een klein gezelschap komt of met een grotere groep, wij zorgen ervoor dat alles tot in de puntjes geregeld is.
A la carte (1–10 personen)
Tot en met 10 personen kun je bij ons gewoon a la carte bestellen. Ideaal voor een ontspannen etentje met familie, vrienden of collega’s.
Groepenmenu (11–20 personen)
Voor gezelschappen van 11 tot en met 20 personen bieden wij een speciale groepenkaart. Hiermee zorgen we voor een vlotte service en een fijne gezamenlijke eetervaring.
Groepen vanaf 21 personen
Wil je met een groep van meer dan 20 personen komen eten? Stuur een mail naar evenementen@delflandgolf.nl of bel 015-2002902. Ons team neemt daarna contact met je op om alle wensen door te spreken.
Delfland-Lunch kaart Maart 2026
Delfland-Diner kaart Maart 2026


